НОВИНИ
СТАТТI
ФОТОГРАФII
ВІДЕОМАТЕРІАЛИ
WEB'ЛIОГРАФIЯ
ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ
РАЙОНИ ОБЛАСТІ
ДОВІДКА
>Реєстрація » 
Им`:
Пароль:
Якими розділами порталу Ви користуєтесь?
Тематичний розділ
Каталог сайтів
Новини
Фотогалерея
Тільки головною сторінкою
Відеоматеріалами
Loading...
КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ
bigmir)net TOP 100 PR-CY.ru
НОВИНИ
02.12.2009
Автор: Галерея «АРТ-ШИК»
Web: http://intershik.com.ua/art-galereya.htm
Источник: Галерея «АРТ-ШИК»
ГАЛЕРЕЯ «АРТ-ШИК» ПРЕЗЕНТУЄ
55. Александр Шинин. Живопись
З 2 до 15 грудня 2009 р. галерея Регіонального центру сучасного мистецтва «Арт-Шик» запрошує на виставку «55» відомого вінницького живописця, заслуженого діяча мистецтв України Олександра Шиніна.

Виставку художник влаштовує з нагоди свого 55-річчя. За формою вона наближається до ретроспекції і охоплює твори останнього п’ятиріччя творчого шляху художника: 2004 – 2009 рр. В експозиції представлено близько 30 робіт, як вже знайомих глядачеві, так і нових: анімалістика та міфологічний жанр, натюрморти та марини.

Об’єктами живописного дослідження художника стають і цілком реальні об’єкти та явища і його власні асоціації та фантазії. Творча манера художника експресивна, вона народжена внутрішньою активністю, рухливістю його натури. У полотнах рухається все - герої, предмети; простір затягує погляд у глибини полотна, так, що місцями голова починає йти обертом. Досягається це подекуди динамікою самої форми, подекуди композиційною організацією лінійних та кольорових елементів. Асиметрія та діагональ, контраст та стрімка моторика пензля – ось складові його творчого методу. Художник майже не створює однорідних площин кольору. Він пише так, ніби «вистилає» полотно напівпрозорими шарами фарби. Разом із фрагментами об’ємної левкасної підкладки багатошарова фактура створює відчуття ритмічних коливань живописної поверхні, її дихання.Довідка:

Олександр Степанович Шинін народився 23 липня 1954 року у Миргороді. Закінчив Одеське державне художнє училище ім. Грекова (1979) та Харківський художньо-промисловий інститут, відділення монументально-декоративного мистецтва (1992). Член Національної спілки художників України (1994). Заслужений діяч мистецтв України (2007). Працює в галузі монументально-декоративного мистецтва та станкового живопису. Старший викладач кафедри теорії і методики технологічної та професійної освіти Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського

 Звертань: 2867

ВIДПРАВИТИ SMS:
Оператор:
Абонент:
Повiдомлення:

За пiдтримкою smsline.biz

 ВОУНБ © 2009   Internet Studio Aura