НОВИНИ
СТАТТI
ФОТОГРАФII
ВІДЕОМАТЕРІАЛИ
WEB'ЛIОГРАФIЯ
ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ
РАЙОНИ ОБЛАСТІ
ДОВІДКА
>Реєстрація » 
Им`:
Пароль:
Якими розділами порталу Ви користуєтесь?
Тематичний розділ
Каталог сайтів
Новини
Фотогалерея
Тільки головною сторінкою
Відеоматеріалами
Loading...
КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ
bigmir)net TOP 100 PR-CY.ru
НОВИНИ
22.03.2018
Автор: Регіональний Центр Сучасного Мистецтва «Арт-Шик»
Web: http://gallery-vin.com/
Источник: Регіональний Центр Сучасного Мистецтва «Арт-Шик»
Мистецький захід «РЕ:ВІЗІЯ»
Організатор проекту: Департамент культури Вінницької міської ради.

Партнери: ВОГО «Лабораторія актуальної творчості», Галерея Ботанічного саду Університету міста Вільнюс (Литва), КЦ «Галерея-ХХІ», ГО «Культурна стратегія - ХХІ», ВОГО «Ліга розвитку мистецтва», ГО «Креативний простір».

ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ мистецький захід «РЕ:ВІЗІЯ»

Фотовиставка триватиме з 22.03 по 30.03.2018 р. у Вінницькому Регіональному центрі сучасного мистецтва Галереї «Арт-Шик»

Відкриття проекту 22 березня (четвер) о 17.00

Проект проводиться вже восьмий рік поспіль, в цьому році міжнародний.

Цьогорічна «РЕ:ВІЗІЯ» пропонує візуальний експозиційний проект "Laikas" («Час»), що представляє серію світлин об'єктів проекту мистецтва довкілля «Nature and Art», який щорічно відбувається в Республіці Литва, в Ботанічному саду Університету міста Вільнюс і куратором якого є мистецтвознавець та художниця Інга Раубайте (Inga Raubaite).

У 2016 році проект «Nature and Art» проходив за допоміжною назвою "Laikas" («Час»), яке визначало його тематику і контекст. У проекті вперше в його історії взяли участь художники з України (Володимир Ходак, Олександр Никитюк), що стало унікальним прецедентом міжнародного співробітництва та обміну досвідом в сфері мистецва довкілля між художниками Литви і України. Результатом стала налагоджена творча комунікація художників наших країн, яка має шанс для створення спільних творчих ініціатив та розвитку їх в майбутньому.

Художній продукт проекту "Laikas" ("Час") - творчі об'єкти в Ботанічному саду Університету Вільнюса, показують високий художній рівень та є прикладом для уваги, дослідження і презентації для широкого кола глядачів не тільки в Республіці Литва, а й в інших країнах Європи, а насамперед в Україні.

Експозиція показує глядачу європейський підхід до проведення подібних проектів в форматі осінь/зима, демонструє їх існування в різних станах і порах року, дивує, надихає та збуджує власну фантазію і уяву.

У програмі відкриття виставки:

В програмі візуальної частини «РЕ:ВІЗІЇ» 22. 03. 2018 р. в «Галереї ХХІ» виступ – мультимедійна презентація проекту «Nature and Art»», який проведе його засновниця та куратор Інга Раубайте (Inga Raubaite).

Родзинкою на відкритті проекту, буде музичний мікс від Богдана Совика фіналіста шоу “Х-Фактор.

 Звертань: 457

ВIДПРАВИТИ SMS:
Оператор:
Абонент:
Повiдомлення:

За пiдтримкою smsline.biz

 ВОУНБ © 2009   Internet Studio Aura