НОВИНИ
СТАТТI
ФОТОГРАФII
ВІДЕОМАТЕРІАЛИ
WEB'ЛIОГРАФIЯ
ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ
РАЙОНИ ОБЛАСТІ
ДОВІДКА
>Реєстрація » 
Им`:
Пароль:
Якими розділами порталу Ви користуєтесь?
Тематичний розділ
Каталог сайтів
Новини
Фотогалерея
Тільки головною сторінкою
Відеоматеріалами
Loading...
КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ
bigmir)net TOP 100 PR-CY.ru
НОВИНИ
07.08.2020
У Вінниці відбудеться дводенний форум з розвитку зеленого та медичного туризму
Цього місяця у Вінниці відбудеться туристичний форум. Протягом двох днів фахівці обговорюватимуть перспективи розвитку медичного та зеленого туризму на Вінниччині.

Туристичний форум відбудеться у Центральному парку й триватиме протягом двох днів – 21 та 22 серпня. Ці дні будуть присвячені темі внутрішнього туризму, можливостям зростання туристичного потенціалу регіону та особливостям розвитку медичного туризму на Вінниччині.

Зокрема, 21 серпня своїми знаннями та досвідом ділитимуться власники «зелених» садиб, готельєри, ресторатори та виробники крафтових й еко-продуктів. Другий день форуму буде присвячений особливостям розвитку медичного туризму, його перевагам та перешкодам в Україні.

Серед спікерів вказані Іван Ліптуга – президент Національної туристичної організації України та Анна Гучок – радниця президента «ICC Ukraine», голова комісії з медичного туризму українського Національного комітету Міжнародної торгівельної палати «ICC Ukraine». Загалом своїми історіями введення ефективного туристичного бізнесу ділитимуться 15 спікерів.

До участі у туристичному форумі запрошують власників та директорів медичних закладів, організацій зеленого туризму, туристичних агенцій, ресторанів, кав’ярень, готелів, голів ОТГ. Для того, аби потрапити на форум, необхідно попередньо зареєструватися за ЦИМ посиланням. Програму дводенного форуму можна знайти ТУТ.

Для обраних учасників участь у заході буде безкоштовною.
Форум проводиться Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, створеним на базі Вінницький Клуб Ділових Людей за сприяння ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні в рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

 Звертань: 1318

ВIДПРАВИТИ SMS:
Оператор:
Абонент:
Повiдомлення:

За пiдтримкою smsline.biz

 ВОУНБ © 2009   Internet Studio Aura