НОВИНИ
СТАТТI
ФОТОГРАФII
ВІДЕОМАТЕРІАЛИ
WEB'ЛIОГРАФIЯ
ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ
РАЙОНИ ОБЛАСТІ
ДОВІДКА
>Реєстрація » 
Им`:
Пароль:
Якими розділами порталу Ви користуєтесь?
Тематичний розділ
Каталог сайтів
Новини
Фотогалерея
Тільки головною сторінкою
Відеоматеріалами
Loading...
КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ
bigmir)net TOP 100 PR-CY.ru
НОВИНИ
05.08.2020
Автор: Vежа
Web: https://vezha.ua/u-vinnytsi-vlashtuyut-yarmarok-hliba-ta-medu/
Источник: Vежа
У Вінниці влаштують ярмарок хліба та меду
Цього місяця у Вінниці влаштують ярмарок хліба та меду. Виробники презентують вироби за традиційними та оригінальними рецептурами, а також привезуть крафтові напої й сувенірну продукцію.

Ярмарок триватиме з 19 по 21 серпня в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати (що у приміщенні кінотеатру Коцюбинського). Будуть представлені хлібобулочні вироби традиційної та оригінальної рецептур, кондитерські вироби, мед та продукти бджільництва, крафтові напої, сувенірна продукція тощо.

– Історія подільського краю складає не одну тисячу років традиції хлібопекарства та медоваріння, – вказано в анонсі заходу. – Метою цього заходу є ознайомлення споживачів з великим асортиментом хлібобулочних виробів традиційної та оригінальної рецептур, продуктами бджільництва, популяризація здорового способу життя, збереження та пропагування національних традицій.

Організатори сподіваються, що виставка зацікавить широке коло виробників та фахівців хлібопекарної галузі, пасічників, постачальників відповідного обладнання та інгредієнтів та інших фахівців, які зможуть не тільки представити свою продукцію на подільський ринок, а й плідно поспілкуватися та обговорити нагальні проблеми та перспективи розвитку цих галузей.

 Звертань: 937

ВIДПРАВИТИ SMS:
Оператор:
Абонент:
Повiдомлення:

За пiдтримкою smsline.biz

 ВОУНБ © 2009   Internet Studio Aura