НОВИНИ
СТАТТI
ФОТОГРАФII
ВІДЕОМАТЕРІАЛИ
WEB'ЛIОГРАФIЯ
ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ
РАЙОНИ ОБЛАСТІ
ДОВІДКА
>Реєстрація » 
Им`:
Пароль:
Якими розділами порталу Ви користуєтесь?
Тематичний розділ
Каталог сайтів
Новини
Фотогалерея
Тільки головною сторінкою
Відеоматеріалами
Loading...
КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ
bigmir)net TOP 100 PR-CY.ru
ФОТОГРАФII
13.12.2009
Назва: Свято-Усікновенний скельний православний чоловічий монастир
Сьогодні – це печерний Свято-Усікновенний скельний православний діючий чоловічий монастир. Тут, у печерах над Дністром монахи живуть без газу, світла, сплять на камінні у прорубаних у скелях келіях.

Хто хоч трішки був знайомий з історією монастиря, чув про диво-край, де він розміщений, прагнув тут побувати. Численні карби, висічені на скелі, свідчать: монастир у різні часи відвідували відомі можновладці: графи Воронцов, Потоцький Чацький, Чорторийський. А галицький граф Дунін-Борковський так сподобав тихий прилисток, що звів під скелею руками кращих майстрів свою літню резиденцію – два двоповерхових флігелі, але за наполяганням церковної громади все те добро було передано під монастирський готель.

За переказами старожилів і аналізами історичних матеріалів тут побували Пушкін, Гоголь, Шевченко, Коцюбинський, Старицький. Паломництво у ці святі місця не припиняється і нині. Зцілююча молитва, чисте повітря, багато сонця, пахощі трав приваблюють сюди віруючих.

Лядівський скельний монастир – найдавніший у Вінницькій області архітектурний пам’ятник ХІ-ХІХ ст. За результатами обласного конкурсу «Сім чудес Вінниччини» він визнаний одним із семи чудес краю.

 Звертань: 1107

ВIДПРАВИТИ SMS:
Оператор:
Абонент:
Повiдомлення:

За пiдтримкою smsline.biz

 ВОУНБ © 2009   Internet Studio Aura