НОВИНИ
СТАТТI
ФОТОГРАФII
ВІДЕОМАТЕРІАЛИ
WEB'ЛIОГРАФIЯ
ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ
РАЙОНИ ОБЛАСТІ
ДОВІДКА
>Реєстрація » 
Им`:
Пароль:
Якими розділами порталу Ви користуєтесь?
Тематичний розділ
Каталог сайтів
Новини
Фотогалерея
Тільки головною сторінкою
Відеоматеріалами




Loading...
КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ
bigmir)net TOP 100 PR-CY.ru
НОВИНИ
13.04.2018
Автор: моя вінниця
Web: http://www.myvin.com.ua/ua/news/culture/54921.html
Стали відомі імена переможців конкурсу сатири і гумору «Вінницька гуморина» ім. А.П.Гарматюка
Учасники конкурсу виступали у двох вікових категоріях: віком від 9 до 14 років та від 14 до 17 років. Було три номінації: «Декламатори гумору», «Жартівливе соло», «Весела палітра».

Загалом учасниками ХІІ-ї «Вінницької гуморини» стали близько 70 учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, вихованців клубних установ, користувачів Вінницької ЦБС віком від 9 до 17 років. З них: 37 учасників у номінації «Декламатори гумору», 13 - у номінації «Жартівливе соло», 19 - у номінації «Весела палітра».

І виступи учасників, і ілюстровані роботи оцінювалися за десятибальною системою із врахуванням рівня виконавської майстерності, сценічної культури, глибини розкриття змісту твору, оригінальності мислення при створенні робіт.

У номінації «Декламатори гумору» (середня вікова категорія) третє місце розділили між собою Ілик Павло (учень 7-Г класу ЗШ І-ІІІ ст. №35), Похилюк Андрій (учень ЗШ І-ІІІ ст. №11) та Сімчук Діана (учениця 6-Б класу ЗШ І-ІІІ ст. №15). На другому місці також троє учасників: Загика Дар’я (учениця Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька»), Кирпиченко Анастасія (вихованка театрального гуртка міського Палацу мистецтв) та Рога Анастасія (вихованка театрального гуртка міського Палацу мистецтв). Перше місце у Іскоростинського Ярослава (учень 4-А класу ЗШ І-ІІІ ст. №9) та Дзюбака Олександра (учень Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька»).

У старшій віковій категорії номінації «Декламатори гумору» третє місце зайняв Павленко Павло (учень 8-В класу ЗШ І-ІІІ ст. №34), друге – Цимбалюк Валентина (користувач бібліотеки-філії №14 ВМ ЦБС), перше – Пашкевич Віталій (учень 10-Б класу ЗШ І-ІІІ ст. №32). Гран-прі у Кирницького Дмитра (учень Фізико-математичної гімназії №17).

У номінації «Жартівливе соло» (середня вікова категорія) ІІІ-є місце посіли Камінська Вероніка (учениця 3-го класу музичного відділення Вінницької дитячої школи мистецтв) та Карпусь Аліна (вихованка Вінницького міського клубу). Друге місце у Лабенко Андрія (учень підготовчого відділення Вінницької дитячої школи мистецтв). Перше – у Одосія Володимира (учень Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька»). У старшій віковій категорії «Жартівливе соло» І-е місце посів Казьмірук Влад (вихованець зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» міського Палацу мистецтв).

У номінації «Весела палітра» (середня вікова категорія) ІІІ- є місце у Маркевич Софії (учениця Вінницької дитячої музичної школи №2) та Чулаєвської Анни (учениця Вінницької дитячої школи мистецтв). Друге – у Марчук Тетяна (учениця Вінницької дитячої музичної школи №2). Перше місце у Суськи Маргарити (учениця відділення образотворчого мистецтв Вінницької дитячої школи мистецтв.

Усіх переможців конкурсу нагородили дипломами департаменту культури міської ради та цінними подарунками, решту учасників відзначили подяками департаменту культури міської ради.

 Звертань: 101





ВIДПРАВИТИ SMS:
Оператор:
Абонент:
Повiдомлення:

За пiдтримкою smsline.biz

 ВОУНБ © 2009   Internet Studio Aura