НОВИНИ
СТАТТI
ФОТОГРАФII
ВІДЕОМАТЕРІАЛИ
WEB'ЛIОГРАФIЯ
ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ
РАЙОНИ ОБЛАСТІ
ДОВІДКА
>Реєстрація » 
Им`:
Пароль:
Якими розділами порталу Ви користуєтесь?
Тематичний розділ
Каталог сайтів
Новини
Фотогалерея
Тільки головною сторінкою
Відеоматеріалами




Loading...
КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ
bigmir)net TOP 100 PR-CY.ru
НОВИНИ
07.09.2019
Мінфін роз’яснив окремі питання трансфертного ціноутворення
У консультації роз’яснюються два питання. Перше стосується звіту про контрольовані операції представництва нерезидента, що провадить винятково допоміжну та підготовчу діяльність. Мінфін роз’яснив: якщо представництво нерезидента не відповідає ознакам постійного і виконує для нерезидента лише підготовчі або допоміжні роботи, такі операції не є контрольованими з метою
застосування статті 39 Податкового кодексу України (ПК). Тож представництву не потрібно подавати щодо них звіт про контрольовані операції.

Наступне питання стосується врахування у вартісному критерії обсягу господарських операцій з метою застосування трансфертного ціноутворення суми коштів, які нерезидент надав для утримання постійного представництва (зарплата працівникам тощо), сплати податків і зборів, оплати послуг/робіт резидентів для нерезидента. Наказом визначено: оскільки кошти, отримані від
нерезидента для утримання постійного представництва та оплати послуг/робіт резидентів для нерезидента, є господарськими операціями з метою трансфертного ціноутворення, то їх відповідно до підпункту 39.2.1.7

Податкового кодексу України у повному обсязі враховують під час визначення вартісного критерію обсягу господарських операцій з метою трансфертного ціноутворення.

З повним текстом узагальнюючої податкової консультації можна ознайомитись на субсайті ДПС у Вінницькій області.


 Звертань: 14





ВIДПРАВИТИ SMS:
Оператор:
Абонент:
Повiдомлення:

За пiдтримкою smsline.biz

 ВОУНБ © 2009   Internet Studio Aura