НОВИНИ
СТАТТI
ФОТОГРАФII
ВІДЕОМАТЕРІАЛИ
WEB'ЛIОГРАФIЯ
ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ
РАЙОНИ ОБЛАСТІ
ДОВІДКА
>Реєстрація » 
Им`:
Пароль:
Якими розділами порталу Ви користуєтесь?
Тематичний розділ
Каталог сайтів
Новини
Фотогалерея
Тільки головною сторінкою
Відеоматеріалами




Loading...
КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ
bigmir)net TOP 100
НОВИНИ
21.12.2021
Дітей від 12 років можна вакцинувати від COVID-19
Про це повідомляє Центру громадського здоров’я України на сторінці у фейсбук.

Довідку щеплень можна отримати в амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги за місцем спостереження дитини або ж у педіатра чи сімейного лікаря, з яким укладено декларацію. Вакцинація дітей та підлітків відбувається:

– для дітей 12 - 13 років — за згодою батьків, відповідно до статті 43 Основ законодавства про охорону здоров’я;

– для дітей 14 - 17 років — на підставі власного рішення дитини про вакцинацію.

Для коректного формування COVID-сертифікату на підставі вакцинації дитини необхідно: – перевірити коректність внесених персональних даних дитини в електронній системі охорони здоров’я: у медичній картці має бути зазначений ідентифікаційний код саме дитини (якщо внесено РНОКПП одного з батьків (опікунів) сертифікат не сформується ні дитині, ні одному з батьків (опікунів)); – запис про вакцинацію від COVID-19 має бути внесено коректно; – якщо запит на формування сертифікату дитині робить один із батьків (опікунів) саме він має бути зазначений в електронній системі охорони здоров’я як законний представник дитини.

Важливо! Зробити вакцинацію дитині до 14 років можна лише за згодою батьків, тож вам треба бути присутнім на щепленні.


 Звертань: 121





ВIДПРАВИТИ SMS:
Оператор:
Абонент:
Повiдомлення:

За пiдтримкою smsline.biz

 ВОУНБ © 2009   Internet Studio Aura